כתבו עלינו

קרן איתן רכשה את חברת רבדיון

החברה מתמחה בפיתוח וייצור פתרונות בנייה ותשתית בפלסטיק משוריין וחומרים מורכבים. במוצרי החברה עושים שימוש בתעשייה התהליכית, תשתית אזרחית ומיגון בליסטי לתעשייה הביטחונית.

עסקים בינוניים, הזדמנויות גדולות

אלחנן נעם, מנכ"ל ומייסד קרן איתן, מתראיין בתכנית הכלכלית עם עודד לבינסון בגל"צ בהמשך להרצאתו בכנס מיזוגים ורכישות, בנושא "עסקים בינוניים, הזדמנויות גדולות".

תקווה לעובדי מתכת שתולה

קרן איתן , קרן השקעות פרטית, מתכוונת לרכוש את המפעל מהצפון , שנכנס להקפאת הליכים ורוב עובדיו הוצאו לחופשה ללא תשלום. בימים האחרונים חלה תפנית במו"מ מול המשקיעה, קרן איתן, בניהולו של אלחנן נ

קבוצת טבת רוכשת את פעילות בנדור לוגיסטיקה

עסקה מהותית בענף הלוגיסטיקה: קבוצת טבת רוכשת את פעילות בנדור ללוגיסטיקה."רכישת בנדור היא יצירת ערך נוסף בשרשרת האספקה לטובת לקוחות הקבוצה"

נקמה מוסדית מתוקה

המושג "קרן סיוע למפעלים קטנים ובינוניים" הפכה בשנה האחרונה לבון טון של מקבלי ההחלטות. משרד האוצר יוזם קרן מימון לעסקים אלה ומוכן להקצות 600 מיליון שקל מתקציבו. משרד הכלכלה זינק קדימה ו

התמודדות במכרז / גלובס 10.8.15

משרד הכלכלה פרסם כי במכרז להקמת 2 קרנות להשקעה בעסקים בינוניים מתמודדים 14 גופים. אלחנן נעם, מייסד קרן איתן, מתמודד במכרז יחד עם ד"ר שלמה נס ואיל גבאי תחת השם "קרן שפע".

התכנית הכלכלית / גלי צה"ל 8.6.2015

אלחנן נעם, מנכ"ל ומייסד קרן איתן, מתראיין בתכנית הכלכלית עם עודד לבינסון בגל"צ ומספר על השקעת הגופים המוסדיים בחו"ל ועל היכולות המוגבלות של עסקים בינוניים לגייס אשראי לטווח ארוך.&

המכרז להקמת קרן להשקעה בעסקים בינוניים

קרן איתן, בניהולו של אלחנן נעם, יחד עם ד"ר שלמה נס ואיל גבאי, מתמודדים במכרז להקמת קרן להשקעות בעסקים בינוניים. היום, 6.8.15, הקרן קיבלה אישור רשמי ממשרד הכלכלה על מעבר לשלב הבא במכרז.

קרן איתן בשיתוף איל גבאי ושלמה נס /דה מרקר 10.5.15

אלחנן נעם מקרן איתן חובר לאיל גבאי ושלמה נס במטרה להקים קרן בהיקף של עד 450 מיליון שקל להשקעה ומתן הלוואות לחברות בינוניות, במסגרת מכרז של משרד הכלכלה.

כתבה על השקעה בקבוצת טבת / גלובס 9.9.14

קרן איתן השלימה לאחרונה סדרת השקעות בקבוצת טבת, העוסקת בתחום הלוגיסטיקה. הקבוצה הוקמה ב-1996 על ידי לוסיאן ודדו מסיקה ונחשבת לאחת המובילות בישראל. 

אלי יצחקוב- סמנכ"ל שרשרת אספקה בקבוצת טבת

אלי יצחקוב, סמנכ"ל שרשרת אספקה ב"טבת אחסנה ולוגיסטיקה", מדבר על כניסתה של קרן איתן כמשקיע בקבוצת טבת.

מתוך כנס SMB (עסקים קטנים ובינוניים), 2015

כתבה על קרן איתן / גלובס 19.1.14

קרן ראשונה להשקעות תשקיע 15 בעסקים קטנים ובינוניים. קרן ההשקעות החדשה 'קרן איתן' בוחנת השקעה ראשונה ב5-6 חברות כבר בחודשים הקרובים.

כתבה על קרן איתן / כלכליסט 7.11.13

בשורה לעסקים הבינוניים - 250 מיליון ש"ח מחפשים השקעה ! כתבה נרחבת על קרן ההשקעות קרן איתן בכלכליסט, מוזמנים לקרוא.

כתבה על קרן איתן / ממון (ידיעות אחרונות) 14.11.13

קרן השקעות חדשה תשקיע בעסקים בישראל עם מחזור מכירות של 30-80 מיליון ש"ח בשנה. 

כתבה על קרן איתן / דה מרקר 13.5.13

לקרן השקעות קטנה דרוש עסק בינוני! כתבה נרחבת על קרן איתן ועל פעילותה בקרב מגזר העסקים הבינוניים ועל אלחנן נעם מייסד הקרן.

’תכנית חיסכון’ / ערוץ 2 3.11.13

הופעה של אלחנן נעם, שותף מנהל ומייסד קרן ההשקעות קרן איתן, ב'תכנית חיסכון' בערוץ 2, במסגרת כתבה על מחנק האשראי לעסקים קטנים ובינוניים. 

התכנית הכלכלית / גלי צה"ל 22.7.13

אלחנן נעם מתראיין בתכנית הכלכלית עם עודד לוינסון בגלי צה"ל, מדבר על קרנות ההשקעה הפרטיות בארץ ובעולם ותרומתן לצמיחת עסקים, ועל היעדר הפעילות שלהן בארץ

יומן אזרחי / רשת ב’ 18.4.13

אלחנן נעם, שותף מנהל בקרן איתן, מספר על הקשיים אותם חווה שדרת העסקים המרכזית בישראל, על היוזמה מאחורי הקמת קרן ההשקעות קרן איתן ועל פעילותה.

התכנית הכלכלית / גלי צה"ל 20.2.13

אלחנן נעם מתראיין בתכנית הכלכלית עם עודד לוינסון בגלי צה"ל ומספר על מקומם המרכזי של העסקים הקטנים ובינוניים בכלכלת ישראל. 

כתבה על קרן איתן / כלכליסט 7.2.2013

קרן חדשה המתמחה בעסקים קטנים בתחומי התעשייה, המסחר והשירותים תציע להם עזרה משמעותית, החל בהשקעה כספית ועד העמדת מומחים לסיוע בניהול.

סיקור כנס SMB / כלכליסט 18.3.13

אלחנן נעם: "צריך להפסיק ולכנותם עסקים קטנים ובינוניים. זוהי שדרת העסקים המרכזית של ישראל". 

© כל הזכויות שמורות לאיתן-קרן השקעות לצמיחה עיצוב אתרים: נרינסקי תיכנות: 5plus.co.il